Rejestracja programu PIT-5L
Podaj swoje dane:
* - pole wymagane

Dane firmy:
Nazwa*
Ulica*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Województwo*:
NIP* (podaj numer NIP wpisywany na deklaracji):
Ilość osób zatrudnionych:

Adres do korespondencji:
Nazwa*
Ulica*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:

Osoba kontaktowa:
Imię Nazwisko*:
Stanowisko*:
E-mail*:

Rodzaj aktywacji: (wersja programu)
Darmowa Pozwala na wydrukowanie deklaracji. Przy rejestracji wymagane jest podanie prawdziwych danych oraz zgoda na otrzymywanie na wskazany adres informacji handlowej od firmy e-lan s.c, a także zgoda na przechowywanie danych personalnych w bazie danych e-lan s.c.
Płatna (12,18 zł) Pozwala na wydrukowanie deklaracji, zapisywanie deklaracji oraz danych płatnika, a także na korzystanie z kreatora pomagającego wypełnić deklarację. Przy rejestracji wymagane jest podanie prawdziwych danych oraz zgoda na otrzymywanie na wskazany adres informacji handlowej od firmy e-lan s.c, a także zgoda na przechowywanie danych personalnych w bazie danych e-lan s.c.

Sposób otrzymania faktury: (jeśli rejestrujesz płatną wersję programu)
Faktura VAT*:
Wysłać fakturę VAT*:

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.) wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez e-lan s.c. Administratorem danych jest e-lan s.c., ul. Piłsudskiego 42/2, Bielsko-Biała. Ponadto zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144 z 2002 r.) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.